SCHEPPACH HL 710 vertikální štípač dřeva

Obrázek

Štípač na dřevo Scheppach HL 710 je ideální volbou pro běžnou domácí přípravu palivového dříví. Díky nové konstrukci Scheppach je i tento základní štípač velmi výkonný a stabilní i při štípání velkých polen. Díky… Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
SCHEPPACH
Katalogové číslo:
31559
Záruka:
2 roky
Štípač na dřevo Scheppach HL 710 je ideální volbou pro běžnou domácí přípravu palivového dříví. Díky nové konstrukci Scheppach je i tento základní štípač velmi výkonný a stabilní i při štípání velkých polen.


Díky transportnímu madlu, kolům a přijatelné hmotnosti stroje se se štípačem snadno manipuluje. Velmi 
rychlý pohyb pístu tam i zpět významně krátí čas potřebný pro práci a promyšlené bezpečnostní prvky dokonale chrání obsluhu stroje.


Stroj je vybaven posuvným štípacím stolem, který se dá nastavit do třech poloh a umožní tak snadno štípat polena o různých délkách. Promyšlená technologie Scheppach Vám vždy šetří čas i vaši kapsu. Základem je velmi vysoká rychlost zpětného pohybu pístu 20 cm/s.

Systém VARIO

Štípač je vybaven systémem Vario, díky kterému si můžete přesně nastavit pracovní délku pístu podle délky polena

Další prvky štípače

Dalším prvkem je nová generace čerpadel, které vyvinou stejný tlak při nižším nároku na výkon motoru. Díky těmto výhodám zvládnete za jednotku času mnohem více štípacích cyklů než u jiných strojů. Práce je tak nejen rychleji hotova, ale ušetříte i významné množství elektrické energie.

Příslušenství

Ke stroji lze dokoupit přídavný rozšiřovací nebo čtyřramenný klín, které výborně poslouží na dělení silnějších nebo dlouhých polen.


Technické parametry

Typ motoru

230 V, 50 Hz

Příkon (W)

2700

Otáčky (ot/min)

2800

Štípací tlak (t)

7

Rychlost štípání (cm/s)

4

Rychlost zpět (cm/s)

20

Délka polena (cm)

56/81,5/107

Průměr polena (cm)

30

Výška stolu (mm)

280/535/790

Objem olejové náplně (l)

5

Hmotnost (Kg):

101.00

Rozměry balení (cm):

90 x 119 x 150