SCHEPPACH HL 1200 S vertikální štípač dřeva

Obrázek

 Vertikální štípač na dřevo se štípacím tlakem 12t Více informací

 Není skladem
18 999
15 702 bez DPH
Běžná cena:
22 699
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
SCHEPPACH
Katalogové číslo:
22246
Záruka:
2 roky
Snadno si poradí s jakýmkoliv typem dřeva, a to až do délky 137 cm.

Mohutný tlak 12 tun má základ v nové konstrukci stroje, na které byly použity ocelové plechy o tloušťce až 6 mm, což je v tomto segmentu naprosto unikátní.

Podobně jako u silnějšího typu byla i speciálně vyztužena základna stroje, která má významný podíl na stabilitě a tuhosti celého stroje.

Díky tomu má Scheppach HL 1200s delší životnost a výborně odolává všem deformacím při štípání i velmi tvrdých druhů dřeva.

Protože se u tohoto štípače předpokládá práce i s velmi těžkými poleny, je stroj vybaven extrémně nízkou základnou, díky které nemusíte zvedat těžká polena do výšky.

Pro kratší polena je stroj vybaven výklopným a dalším odnímacím pracovním stolem.

Ke stroji lze dokoupit přídavný rozšiřovací nebo čtyřramenný klín, které výborně poslouží na dělení silnějších nebo dlouhých polen.

Díky technologii Scheppach můžete při štípání ušetřit i mnoho času a elektrické energie.

Základem je velmi vysoká rychlost zpětného pohybu pístu 22 cm/s a druhým prvkem je systém Vario, díky kterému si můžete nastavit pracovní délku pístu podle velikosti polena.

Díky těmto dvěma výhodám zvládnete za jednotku času mnohem více štípacích cyklů než u jiných strojů a práce je mnohem rychleji hotova.

Velká kola a transportní madlo dovolují lehkou manipulaci s celým strojem.