SCHEPPACH MIX 125 míchačka stavební

Obrázek

Stavební míchačka na beton s objemem bubnu 125l Více informací

 Skladem na prodejně 
5 999
4 958 bez DPH
Běžná cena:
7 999
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
SCHEPPACH
Katalogové číslo:
36503
Záruka:
2 roky
Stavební míchačka maltových směsí a betonu Scheppach MIX 125 je stroj vysoko překračující hobby třídu v této cenové kategorii a svými parametry a technickým zpracováním se velmi těsně přibližuje mnohem dražším profesionálním strojům.

Základem je objemný buben, jehož velikost je pro neprofesionální segment ideální - dokáže najednou naplnit i velké 100 l kolečko.
Buben má design lopatek eliminující nepromíchané oblasti materiálu a velký průměr, aby se zachovala co největší kapacita i při jeho naklonění v pracovní poloze.

Aby odolal velkému zatížení, má speciálně vyztužené dno, které je přesně roboticky navařeno na buben. Hřídel není uložena v tenkých, často jen 2 mm silných plechových profilech, jak je v této kategorii zvykem, ale je vedena na dvou ložiskách uložených v bezešvém pouzdru z oceli silné 5 mm.

Toto řešení naprosto zásadně ovlivňuje životnost celého stroje. Silný motor nemá problém ani s rozběhem plné míchačky.
Má unikátní konstrukci - jednak je to systém dvojitého chlazení, který eliminuje možnost přehřátí motoru a jednak je to systém jeho uložení v odolném pouzdru, které obsahuje labyrint kanálků, nedovolujících, aby se voda dostala k motoru.

Spojení motoru a bubnu je s ohledem na bezpečnost pečlivě zakrytované.
Veškeré elektrické obvody mají dvojitou izolaci, zásadní pro vaše bezpečí při práci. Ovládací kolo má velký průměr a bohaté rozmezí aretace bubnu.
Míchačka se tak velmi snadno ovládá.TECHNICKÉ PARAMETRY

Objem bubnu  (l):

125

Typ motoru

230 V/ 50 Hz

Příkon  (W):

550

Otáčky  (ot/min):

2750

Systém dvojitého chlazení

Ano

Třída ochrany

IP 45 D