Calibra Cat EAZZY podestýlka Ultra Fine & Fresh 6kg

Obrázek

EAZZY ULTRA FINE & FRESH – luxusní bentonitová podestýlka s ultra jemnou strukturou zrnek o velikosti 1-2,5 mm, která je 100% přírodní a nealergizující. Tento velmi jemný materiál perfektně hrudkuje, ale nepráší, rychle a skvěle vstřebává vlhkost i pachy, zároveň je lehce parfemovaný. Více informací

 SKLADEM v e-shopu 
117
97 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
CALIBRA
Katalogové číslo:
301642
EAN:
8594062086413
Záruka:
2 roky

Luxusní ultra jemné bentonitové stelivo EAZZY ULTRA FINE & FRESH je určeno pro velmi náročné kočky. Toto 100% přírodní a ekologické stelivo je nealergizující, s velikostí zrnek 1-2,5 mm, a splňuje vysoké požadavky na pohodlí mazlíčka i chovatele. Vyniká nejen rychlou a dobrou absorpcí vlhkosti, ale i pachů. Jeho příjemná, nenásilná parfemace navíc po kontaktu s tekutinou čistě provoní nejbližší okolí kočičí toalety, aniž by dráždila chovatele nebo mazlíčka. Chovatel ocení, že výborně hrudkuje a zároveň nepráší, což jsou hlavní předpoklady pro snadné a pohodlné udržování čistoty. Ultra jemná struktura zrnek je příjemná i mazlíčkovi.
Náš tip na další využití v domácnosti: vzhledem ke skvělým absorpčním vlastnostem steliva je možné jeho využití jako účinného absorbentu pachů také v lednici, odpadkovém koši atp. Stačí jej dát do menší misky a vložit do lednice / vysypat na dno koše.

Hlavní atributy:
" Velikost zrnek 1-2,5 mm
" Skvěle hrudkuje
" Rychlá vstřebatelnost
" Kontrola pachů & parfemace s vůní čistoty
" 100% přírodní
" Ekologické
" 100% recyklovatelný obal
" Vyrobeno v ČR

Parametry

Druh steliva: bentonitové

Mohlo by Vás také zajímat